Regionalny Kierownik Sprzedaży - uprawy rolnicze

Invalid date

Poszukujemy dwóch kandydatów na stanowiska Regionalnych Kierowników Sprzedaży produktów do upraw rolniczych, warzywniczych i sadowniczych, w rejonach Polski zachodniej i północnej.

Zadania i obowiązki

  1. Realizacja zadań sprzedażowych w powierzonym rejonie
  2. Dbanie o odpowiednią dystrybucję produktów,
  3. Doradztwo agrotechniczne w zakresie stosowania nawozów wśród producentów
  4. Pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałej współpracy i umacnianie wizerunku firmy,
  5. Współpraca z Segmentowym Kierownikiem Sprzedaży w celu rozwoju strategii na rynku lokalnym.

Wymagania:

  1. Wykształcenie ogrodnicze lub rolnicze,
  2. Dobra znajomość zagadnień z zakresu uprawy roślin i stosowania środków do produkcji ogrodniczej,
  3. Znajomość rynku ogrodniczego / rolniczego,
  4. Motywacja, zaangażowanie i zorientowanie na potrzeby klienta,
  5. Komunikatywność, samodzielność i umiejętność planowania,
  6. Gotowość do podróży – 70% czasu pracy w terenie,
  7. Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  8. Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  1. Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  2. Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wiedzy i doświadczenia kandydata,
  3. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  4. Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, również do użytku prywatnego, telefon komórkowy, komputer,
  5. Niezbędny pakiet szkoleń,
  6. Przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Aplikacje (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych) prosimy przesyłać na adres:

[email protected]

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.