Where needs take us

WIĘCEJ PRODUKTÓW
WIĘCEJ KNOW-HOW

JEDNA FIRMA
JEDNA NAZWA

ICL Poland from Strangelove on Vimeo.

ICL Specialty Fertilizers: Jedna nazwa, jedna firma.

W jedności siła. Ta wizja przyświecała nam podczas podejmowania decyzji o połączeniu naszych firm: Everris, Fuentes, Nu3, Novapeak i F&C i stworzeniu ICL Specialty Fertilizers. W ten właśnie sposób powstał światowy lider w dziedzinie specjalistycznych nawozów. Fuzja przyniosła korzyści m.in. w postaci większego i bardziej innowacyjnego portfela produktów oraz możliwości optymalizacji działań operacyjnych i łańcucha dostaw. Połączenie naszych wysiłków w obszarze badań i rozwoju produktów poskutkowało powstaniem jednej organizacji skupiającej najlepszych na świecie ekspertów, naukowców i agronomów w tej wyspecjalizowanej dziedzinie. Zaowocowało to nieustannym procesem innowacji oraz nowymi produktami i technologiami, które stanowią wartość dodaną dla hodowców na całym świecie.

Obecność ICL Specialty Fertilizers na rynkach całego świata sprawia, że firma zajmuje wyjątkową pozycję, pozwalającą nam stawiać czoła globalnym wyzwaniom i wykorzystywać pojawiające się szanse. Pomimo globalnego zasięgu cechuje nas lokalne podejście. Nasi klienci mogą zawsze polegać na wysokiej jakości produktach i usługach świadczonych przez naszych ekspertów na miejscu. Nasze wsparcie wyróżnia się indywidualnym traktowaniem potrzeb klienta. ICL Specialty Fertilizers stanowi obecnie jedną firmę, która działa na całym świecie, twardo stąpając po ziemi. Mamy jeden cel: Spełniać jak najlepiej zmieniające się potrzeby hodowców i rolników w nieustannie zmieniającym się świecie.


Nasze rynki

Szkółki, byliny, rośliny doniczkowe i gruntowe

Owoce, warzywa i uprawy rolne

Pola golfowe, boiska i trawniki


Tajwiększe atuty ICL Specialty Fertilizers


Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji lub wycenę prosimy skontaktować się z naszym lokalnym zespołem ekspertów lub odwiedzić naszą stronę internetową: www.icl-sf.com.

Biuletyn informacyjny

Zachęcamy do subskrypcji naszego biuletynu informacyjnego, w którym można znaleźć najnowsze informacje dotyczące działalności ICL Specialty Fertilizers.

Where needs take us © 2015 ICL Specialty Fertilizers

ISO® Certified Responsible Care®